Digiproma Kurumsal

Kurumsal

 

Müşterilerimize online mecralarda 7 gün 24 saat 360 derece pazarlama hizmeti ve itibar yönetimi sunuyoruz. Sosyal medyada ve online dünyada yerinizi almanız için takım arkadaşınız olmayı bekliyoruz. Amacımız; siz, işinizin yoğun temposu içerisinde varlık yönetimiyle ilgilenirken, itibar yönetimi modelini geliştirmek ve markanızın dijital dünyada ki yerini doğru konumlandırarak sizin adınıza tam gaz yola devam etmek. Keyifli bir ortamda, yetenekli bir ekiple, markanızı hedef kitleyle buluşturur, yaratıcı ve etkili fikirler üretir, deneyim ve teknik ustalıkla birleştiririz.


Dijital dünyadaki gelişmeleri takip eder ve bu dünyaya yeni fikirler ile katkıda bulunuruz. Dijital mecralarda 360 derece hizmet veren Digiproma, Web Tasarım, Sosyal Medya Reklamcılığı, Dijital reklamcılık, Google Reklamı, Mobil Uygulamalar, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Proje geliştirme, ve İçerik yönetimi hizmetlerini verir, entegre çözümler sunar. Digiproma için bıraktığı izler ve o izlerin marka üzerindeki etkileri önemlidir.


Geliştirdiğimiz projelerin temel noktası müşterilerimize beklentinin üzerinde orijinal deneyimler yaşatmak ve kalıcı ortak olarak sürdürülebilir marka başarısını hayata geçirmek.

Graphicom Twitter Facebook