Başarılı bir Web sitesinde olması gerekenler

Google Reklamı


TIKLANMA SAYISINA DAYALI REKLAM SEÇENEĞİ..

Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile birlikte 48 saat gibi kısa bir zamanda şirketinizin gelirini attırmaya başlayabilirsiniz..

Tıklama Sayısına Göre Reklam Verme Nasıl İşe Yarıyor?

Her gün milyonlarca insan istedikleri bilgiye ulaşmak, ilgi duydukları konuları araştırmak için Google arama motorunu kullanıyor. Bu araştırma süreci Google’a aradığınız konuyu anahtar kelimeler kullanarak yazmakla başlıyor. Anahtar kelime dediğimiz şey ise ‘mortgage’ gibi tek bir kelime olabilir ya da ‘morgage koşulları’ gibi kelime grubu olabilir.

Kullanıcı aradığı ürüne hemen ulaşabiliyor mu?

Müşterileriniz aradığı ürüne en çabuk şekilde,bir çok değişik yoldan ve zahmetsizce ulaşabilmeli ve satın alma sürecine güvenli , pratik bir şekilde yönlendirilmelidir. Rekabetin oldukça fazla olduğu günümüz koşullarında kullanıcı dostu olamayan her site müşterisini rakibine kaptırmaya mahkumdur.
Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile istediğiniz herhangi bir anahtar kelime için reklam verebilirsiniz. Ve, sadece küçük bir okuyucu kitlesine sahip olan dergilerde alışkın olduğumuz geleneksel reklamlardan farklı olarak tıklama sayısına dayalı bir reklam verirseniz reklamınızı kimin göreceğine tamamen siz karar veriyorsunuz. Ve tabi ki bu da reklama harcadığınız paranın geri dönüşünü en üst seviyeye çıkarmış oluyorsunuz.

Tıklama Sayısına Dayalı Reklam Seçeneğini Neden Kullanmalısınız?

Bu tarz reklam seçeneği ile reklamınızın Google’da görünmesi için ödeme yapmak zorunda değilsiniz, ancak bir internet kullanıcısı sizin reklamınızı tıkladığı zaman para ödemek durumundasınız, dolayısıyla adı da tıklama sayısına dayalı reklam verme seçeneği oluyor.
Her ne kadar pahalı bir reklam verme seçeneği gibi görünse de gerçekte ücret açısından en mantıklı reklam verme seçeneklerinden biri hem de internet ortamında çünkü sadece sizin SATTIĞINIZ ÜRÜNE İLGİ GÖSTEREN İNSANLAR İÇİN reklam parası ödüyorsunuz.

Tıklama sayısına dayalı reklam verme seçeneği ile aynı zamanda reklam verdiğiniz her bir anahtar kelimenin kaç kere arandığını takip edebilir, dolayısıyla da sonucu veren anahtar kelimeyi bulup ona yönelik reklam verebiliyorsunuz, sonuç elde edemediğiniz anahtar kelimeleri ise artık reklam vermek için kullanmazsınız ve bu sayede reklamdan elde edeceğiniz geliri maksimum seviyeye çıkarmış olursunuz.Graphicom Twitter Facebook